Autokool Testudo | Sõiduõpe, sõidutunnid | Autokool Tallinnas
EST RUS ENG
KOOLITUSKALENDER
September 2021
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Koolitused
Sõiduauto (B-kategooria)
Algastme libedasõidu koolitus
Pimeda aja koolitus
Lõppastme koolitus
Esmaabikoolitus
Mootorratas (A-kategooria)
Jätkuõpe
A- ja B-kategooria kursused vaegkuuljatele ja kurtidele
Jalgratturite koolitus
Lisaõppesõit
Juhiluba koodiga 96
SISENE INTERNETIKOOLI
ÕPILASTE RUBRIIK
Jäta kasutaja meelde:
 

Pimeda aja koolitus

B-kategooria ja B1-alamkategooria mootorsõiduki juhi juhtimisõiguse saamiseks tuleb juhi esmaõppe algastme käigus läbida pimeda aja koolitus.

Pimeda aja koolitusel omandab õpilane teadmised tulede õigest kasutamisest ja pimeda ajal sõitmisega seonduvatest ohtudest. 

Pimeda aja koolituse eesmärgiks on luua eeldused tulede õigeks kasutamiseks vajalike teadmiste kujunemiseks ja mõistmaks pimeda ajal sõitmisega seonduvaid ohte ning kuidas juht saab neid ohte oma käitumisega vältida. Koolituse tulemusel peab koolitatav oskama tulede õige kasutamisega parandada nähtavust ja oma sõiduk teistele paremini märgatavaks teha, mõistma oludele vastava sõidukiiruse valiku vajadust ja teab pimeda ajal sõiduki juhtimisega seotud ohte.

Koolitatav oskab oma käitumisega vähendada pimeda ajal sõiduki juhtimisega seotud riske, teab isiklikke, pimeda ajal sõiduki juhtimisega seotud, tugevaid ja nõrku külgi ning tajub ja teab oma nõrku külgi, mis on seotud sõiduki juhtimisega pimeda ajal ning oskab oma käitumises nendega arvestada.

Juhi esmaõppe algastme pimeda aja koolitus jaguneb ühele teooriatunnile ja ühele sõidutunnile. Koolituse läbimiseks peab koolitataval olema läbitud teooria- ja sõidukursus täies mahus ehk läbitud on algastme teooria- ja sõiduõppe esimese, teise ja kolmanda mooduli teemad. 
Juhi esmaõppe algastme pimeda aja koolituse läbimise kohta teeb koolitaja asjakohase sissekande koolituskursuse tunnistusele.

Koolituste korraldus
Koolitus sõitmisel simulaatoriga viiakse läbi Tallinnas Mustmäe tee 4. Õpilasel peab olema koolitusel kaasas õpingukaart ja isikut tõendav dokument. 

Teiste autokoolide õpilastel on võimalik läbida algõppe pimeda aja koolitus õppekavas sätestatud mahus Testudo autokooli poolt korraldataval koolitusel. Koolituse aja ja tingimused lepib siis kokku autokool, kus õpilane läbib esmaõppe algastet. Koolituse läbiviimisel teiste autokoolide õpilastele on võimalikud erinevad variandid, kus koolituse viivad täies- või osalises mahus läbi Testudo autokooli koolitajad või Teie autokooli õpetajad st vastavalt Teie autokooli ja Testudo vahelisele kokkuleppele.

Koolituse maksumus 
1) Teooria (praktikum) +  pimeda aja sõidu sõidutund    60€

* Koolituse läbimisel nädalavahetustel ja puhkepäeviti lisandub 15€

Registreerimiseks helista autokooli 5110164 E-N 10-17 või saada e-mail info@autokooltestudo.ee

Koolituse tühistamine hiljemalt 24 tundi enne koolituse toimumist ( info@autokooltestudo.ee või 5110164), hilisema tühistamise korral  tuleb tasuda, uuesti järgmisele/sobivale koolitusele registreerudes, täiendav koolitustasu summas 30€.


pimeda-aja-koolitus, Autokool autokoolid autosõit B-kategooria juhiluba juhiload algaste e-õpe lõppaste lõppastme koolitus lisasõit libedasõit pimeda ajal sõitmine mootorratta esmaabikoolitus täiendõpe A-kategooria jätkukoolitus BE-kategooria autokool Tallinnas jalgratturite koolitus driving school B-category teooriaeksam sõidueksam sõidutund õppesõit automaatkäigukast Toyota Corolla driving lessons theory A-category, pimeda-aja-koolitus
 
Kodulehe valmistamine: Amelia IT Partner
 
Testudo autokool
Kesklinnas Tallinnas
Pärnu mnt 41a
Telefon: +372 51 10164
info@autokooltestudo.ee


 
Sõiduauto (B-kategooria)
Algastme libedasõidu koolitus
Pimeda aja koolitus
Lõppastme koolitus
Esmaabikoolitus
Mootorratas (A-kategooria)
Jätkuõpe
A- ja B-kategooria kursused vaegkuuljatele ja kurtidele
Jalgratturite koolitus
Lisaõppesõit
Juhiluba koodiga 96